stockholms bästa trafiskola
Vilken är den bästa trafikskolan i Stockholm? Vi jobbar hårt för att kunna erbjuda bästa möjliga körkortsutbildning till våra elever. Vi är mycket stolta över den positiva feedback vi får från alla de som har tagit körkort hos oss.

Därför tycker våra elever att vi är den bästa trafikskolan i Stockholm:


google-logoGoogle Rating

 

  review rating 5  Fantastiska instruktörer med mycket tålamod och passion, nya bilar som är lätta att lära sig och helhetslösning från synundersökning till körkort. Rekommenderar starkt att satsa på ett paket eller utföra alla delmoment hos JP's.

  thumb Mathias Seoud

  review rating 5  Jag rekommenderar skolan 100%. Man får det lilla extra där. Jag tog Risk1 och halkbana medskickande också och man får verkligen lära sig mycket av lektionerna. Kör lektioner körde jag med Joulanta. Proffesionellt och passionerad lärare, som är rak och ärlig. Hon har koll och om man vill verkligen lära sig ordentlig spegel rutin, högerregeln osv. Ta lektionerna med Joulanta !! Jag tog körkortet på första försöket i en månad ungefär. Alla lektioner tog jag med Joulanta förutom risk1 och halkbana, där var jag med Firas.Bra bilar !! Fräscha, nya och höga bilar. Det är en skola som stödjer och följer dig hela vägen. Trevlig personal!!! Man känner sig hemma!10 av 10

  thumb Mauricio Abarza

  review rating 5  Kan varmt rekommendera denna körskola! Och kan super duper rekommendera Pernilla som trafiklärare.

  thumb Hanna Persson

  review rating 5  Mycket bra körskola. Trevliga och tillmötes gående, väldigt underhållande undervisning. Rekommenderas /Johanna

  thumb Martin Andersson

  review rating 5  Jag körde med en annan trafikskola innan och det var absolut inte den höga kvalitén som JP trafikskola erbjuder. Utan tvekan bästa trafikskola i Stockholm! Det märks att lärarna har lång erfarenhet. Tusen tack till Firas och Jolanta

  thumb Rana Nouri